Historia Miłosza - Blog

świąteczna paczka – dziękujemy

Otrzymaliśmy dzisiaj świąteczną paczkę. Niezwykły prezent! Darczyńcy: Monika i Łukasz, ich rodziny, bliscy, znajomi oraz pracownicy firmy SAP POLSKA kolejny już raz starają się, by niosła ze sobą ona jak najwięcej radości. Jest to prezent, który był przygotowany z myślą o naszej konkretnej rodzinie (jest odpowiedzią na nasze potrzeby). To paczka, która ma także niezwykłą moc, dzięki niej poczułam atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Mamy to szczęście, że otaczają nas dobre, życzliwe Anioły, które nam pomagają. Otwierają się na innych, próbują zrozumieć, dzielić się i sprawiać radość.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowani byli w tą niezwykłą akcję, wiemy, że są wśród nich osoby, które dodatkowo wsparły subkonto naszego syna Miłosza! Zebrana kwota wystarczy na sfinansowanie trzech miesięcy rehabilitacji ruchowej.

Niezwykły gest, szczery uśmiech, dobre słowo, a także wsparcie i pomoc finansowa dla Miłosza, a Ja w takich momentach czuję i wiem, że ktoś go zauważył, że nie jest komuś obojętny, czeka na jego sukcesy. Dziękuję wszystkim Aniołom, za to że pomagają, wtedy gdy bezinteresowna pomoc jest niezbędna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *