Historia Miłosza - Blog

rusza akcja „Fotografowie dla Miłosza”

Na co dzień jesteśmy skupieni na sobie, swoich potrzebach, swoich sprawach. Często nie zauważamy innych, ich problemów, ich ograniczeń. W dzisiejszym świecie nie wszyscy mają równe szanse. Są osoby takie jak Miłosz, które z chorobą zmagają się od urodzenia, które potrzebują wsparcia i zrozumienia. Najpoważniejsze problemy mojego syna to mózgowe porażenie dziecięce oraz dyzartria. Pomagając bezinteresownie, sprawiamy że świat, w którym żyje Miłosz, staje się dla niego bardziej przyjazny. Nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszą przyszłość dla naszego dziecka. Czasami zdarza się tak, że chcemy pomóc, ale nie wiemy jak. Dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie akcji dla Miłosza, której celem będzie pozyskanie środków na jego dalsze leczenie i rehabilitację.

„Fotografowie dla Miłosza”, to nazwa nowej akcji charytatywnej dla Miłosza. Pomysłodawcą zbiórki jest Marcin Kęsek, dla którego nasz syn stał się ogromną inspiracją. Historia Miłosza porusza wiele serc, w tym również Marcina, który przekonał się o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych i że jeśli tylko czegoś się bardzo chce to można góry przenosić! Prywatnie jest fotografem i miłośnikiem gór. Dlatego jest pod dużym wrażeniem jak pomimo wielu przeciwnościom wynikających z mózgowego porażenia dziecięcego Miłosz jest w stanie samodzielnie chodzić po górach zdobywając kolejne szczyty.

Na popularnym wśród pasjonatów gór profilu Tatromaniak trwa licytacja zdjęć. Dochód ze sprzedaży fotografii zostanie przekazany na dalsze leczenie i rehabilitację Miłosza, małego zdobywcę szczytów, który zmaga się z chorobą od urodzenia. Na aukcję przeznaczono 72 prace przedstawiające górskie krajobrazy (i nie tylko), licytowane są wysokiej jakości wydruki zdjęć, a wśród ich autorów nie brakuje znanych nazwisk. Podbijanie cen odbywa się w komentarzach. Aukcja potrwa do 3 czerwca.

Dziękujemy wszystkim, którzy są i będą zaangażowani w tą niezwykłą akcję! Wyrazy uznania i wdzięczności przekazuję na ręce Marcina, który zainicjował licytację fotografii. Dziękujemy za okazane zaufanie Sponsorom i Fotografom. Dzięki Wam możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń.

Miłosza można też wesprzeć, nie uczestnicząc w licytacji. Dowolną kwotę można przekazać dokonując wpłaty na zrzutkę dla Miłosza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *