Historia Miłosza - Blog

zbiórka publiczna w czasie biegów mikołajkowych

Serdecznie zapraszamy w urokliwe okolice katowickiej Doliny Trzech Stawów na Bieg Mikołajkowy, w którym udział weźmie również Miłosz. Podczas dwudniowej imprezy zostanie przeprowadzona zbiórka charytatywna na rzecz naszego syna. Kto zakupił ciasto podczas Akcji Ciacho będzie miał doskonałą okazję do spalenia kalorii.

Organizatorzy biegów i zbiórki charytatywnej dobrze znają Miłosza i wiedzą, że jest to wyjątkowy zawodnik, który wielokrotnie brał udział w biegowych imprezach. Na swoim koncie nasz syn ma już 33 medale! VI Bieg Mikołajkowy to nie tylko familijne zawody sportowe, to także szansa dla Miłosza, zawodnicy, którzy 7 i 8 grudnia przyjdą się ścigać mogą mu także pomóc w dalszej wielokierunkowej terapii i leczeniu. Liczymy również na wsparcie kibiców. W ostatnich miesiącach sporo się mówi o Miłoszu i o jego osiągnięciach, a my przypominamy o tym, jak ważna jest rehabilitacja w życiu dziecka, które zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Niestety im dziecko jest starsze tym coraz trudniej pozyskać środki na jego ogromne potrzeby, które są związane z jego rehabilitacją. Rozwój Miłosza nabrał dużego tempa. Pomiędzy tym co potrafił rok temu, a dzisiaj jest ogromna przepaść. Niestety z drugiej strony, pomiędzy tym co potrafi dzisiaj, a co potrafić powinien 7-latek również jest przepaść. Pomimo harmonijnego rozwoju i imponującego tempa w jakim to robi wciąż nam daleko do normalności. Myślę, że Miłosz zaskoczy jeszcze nie jednego, tak jak robi to teraz. Będzie potrafił coraz więcej, ale zawsze będzie robił to inaczej niż inni, na swój sposób. Jednak najważniejsze, że będzie to sposób, który umożliwi mu bycie samodzielnym. A my będziemy mogli go wspierać na każdym etapie jego rozwoju dzięki Waszej pomocy. Czekamy na Was 7 i 8 grudnia w Katowicach!

Prosimy Was o przyłączenie się do akcji i chociaż symboliczne wsparcie. Można to zrobić bezpośrednio w trakcie VI Biegu Mikołajkowego. Na stronie organizatora MK team znajdziecie więcej informacji o samym biegu.

Jeśli termin Wam nie odpowiada lub nie możecie z różnych powodów pojawić się na biegach, a chcecie pomóc, zachęcam do odwiedzenia zakładki „Jak pomóc”, w tym miejscu podpowiadamy jak to zrobić nie wychodząc z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *