Historia Miłosza - Blog

dziękujemy!

Regularna rehabilitacja i wielokierunkowa terapia to nadal niezbędny element codziennego życia Miłosza. Wszystko po to, aby podtrzymywać umiejętności, które do tej pory udało się wypracować i osiągnąć! Mózgowe porażenie dziecięce bez wątpienia to trudny przeciwnik, ale my się nie poddajemy i walczymy wspólnie, również dzięki wsparciu dobrych ludzi. To dobry moment na podsumowanie kilku akcji, które zakończyły się sukcesem i dzięki którym pozyskaliśmy nowe środki na dalsze leczenie i rehabilitację Miłosza. Nasz syn otrzymał nie tylko wsparcie finansowe, ale przede wszystkim nadzieję. Dzięki Wam nie jesteśmy sami, to zdecydowanie dodaje nam skrzydeł do dalszej walki.

Pamiętacie akcję km/zł organizowaną przez Fundację Biegamy z Sercem? Dzięki waszym kilometrom 3 października udało się zakończyć ją sukcesem. Informujemy, że środki pieniężne właśnie zostały zaksięgowane na subkoncie Miłosza. Wasz wysiłek, pot i łzy nie poszyły na marne! Ale to nie wszystko.

Nie tak dawno zakończyliśmy trzecią edycję charytatywnego projektu „Góry dla Miłosza”. Dla przypomnienia, nasz syn w tym roku przeszedł granią Marmaroszy i Czarnohory na Ukrainie prawie 100 km. W czasie tej akcji mówiliśmy o problemach i sukcesach naszego syna w prasie i radiu oraz zbieraliśmy środki pieniężne na portalu zrzutka.pl

To nadal nie wszystko. Na subkoncie Miłosza w fundacji „Słoneczko” zakończyło się księgowanie środków z 1% za zeszły rok. Oprócz tego pojawiły się darowizny, w tym jedna bardzo szczególna dla nas od Rodziców Jasia.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za pomoc i wsparcie.

Tatromaniak, Magdalena Gorzkowska, Marcin Kęsek, Światło i Brzask #teamswiatloibrzask, MkTeam, Ada Kupczak, asiaprosto.pl, Magdalena Gorzkowska, Aleksandra Glapiak (Anima-projekt), Outdoor TV, asiaprosto.pl, MaNa w podróży, ŁukaszR (kierowca autobusu w Londynie) i wielu innych…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *