Historia Miłosza - Blog

terapia domowa – Galileo Med

10 lat. Tyle już lat trwa wielokierunkowa terapia i rehabilitacja Miłosza. Nasz syn od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym i będzie wymagał rehabilitacji przez całe życie, nawet gdy osiągnie pełnoletność. Niezliczona ilość metod rehabilitacji już za nami, a ich rodzaj za każdym razem był dobierany indywidualnie i zawsze był uzależniony od stanu zdrowia oraz aktualnych potrzeb dziecka. Dzisiaj proces rehabilitacji ma przede wszystkim umożliwić Miłoszowi aktywne uczestnictwo w życiu społecznym. W chwili obecnej nadal wymaga stałej opieki opiekuna.

Na bieżąco staramy się jednak szukać nowych rozwiązań, które pomogą Miłoszowi osiągnąć kolejne cele w terapii. Jednym z rozwiązań, z których już możemy korzystać w warunkach domowych jest wibroterapia na platformie Galileo Med. To jedna z tych metod, którą uznajemy za ważny i sprawdzony element procesu rehabilitacji Miłosza. Jest to nowoczesny i innowacyjny sprzęt rehabilitacyjny, który wykorzystuje wibracje, wspomagając rehabilitacje ruchową i aktywizując całą grupę mięśni. Dzięki drganiom są pobudzane mięśnie, co prowadzi do ich wzmocnienia i usprawnienia.

Dzięki wsparciu i pomocy darczyńcom, ich wpłatom na subkonto i na zrzutkę oraz przekazywaniu 1% podatku, mogliśmy kupić platformę Galileo Med. Jej koszt to ponad 20 tys. zł. Dziękujemy! Pozostaje nam tylko znaleźć dla niej odpowiednie miejsce w naszym niewielkim mieszkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *