Historia Miłosza - Blog

Góry dla Miłosza VI edycja

„Mam na imie Milosz. Chodze do szkoly do trzeciej klasy. Bardzo lubie chodzic po gorach . Na szlaku jestem szybki jak blyskawica. Czasami tez mam problemy. Potykam sie i upadam. Tata mowi zeby sprobowac jeszcz raz. Nie lubie byc sam mama i tata sa obok mnie. Ccodzienie cwicze i ucze sie. chce byc samodzielnya ale to takie bardzo trudne. Denerwuje sie ze nie moge duzo rzeczy zrobic sam i potrzebuje pomocy innej osoby.”

To prawda co napisał Miłosz, jego codzienne funkcjonowanie jest możliwe wyłącznie przy pomocy drugiej osoby, dlatego nadal tak ważna jest dla niego kontynuacja leczenia, dalsza terapia i rehabilitacja. Z tego powodu ogłaszamy kolejną edycję charytatywnego projektu „Góry dla Miłosza”!

Czy można połączyć górskie wyprawy z akcją charytatywną? Najlepiej wie o tym Miłosz, 11-latek, który zmaga się z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną, a pomimo tego zdobywa szczyty oraz aktywnie uczestniczy w kolejnej VI edycji charytatywnego projektu „Góry dla Miłosza”. Swoją postawą pokazuje, że w górach tkwi prawdziwa siła.

Już po raz szósty zachęcamy do wspólnego pomagania i włączenia się w wyjątkowy projekt charytatywny, podczas którego wspierasz Miłosza w jego walce o samodzielność. Dzięki tej inicjatywie realnie wspieramy dalsze leczenie i rehabilitację.

Projekt charytatywny „Góry dla Miłosza” VI edycja w 2024 będzie trwał przez cały rok! W góry chcemy wracać tak często jak to tylko jest możliwe ponieważ wędrówka po górskich szlakach to dla Miłosza skuteczna terapia, dzięki której jest w dobrej kondycji. Dołącz do Miłosza i dorzuć swoją cegiełkę!

zrzutka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *