Historia Miłosza - Blog

Pan Kuleczka – polecamy

Pan Kuleczka „Dom” towarzyszy Miłoszkowi od samego początku. Słuchał tej książeczki jak jeszcze był w brzuszku, aż do dzisiaj, więc dobrze poznał życie Pana Kuleczki i mieszkających z nim zwierzątek kaczki Katastrofy, psa Pypcia  i muchy Bzyk-Bzyk. To bez apelacyjne jego ulubiona bajka. Może jej słuchać bez końca. Krótkie opowiadania od początku podbiły serce Miłoszka i moje. Syn bardzo chętnie skupia uwagę na melodyjności głosu taty, kiedy czyta. Może jeszcze nie rozumieć słów czy sensu zdań, jednak samo słuchanie głosu najbliższej osoby oraz bliskość przyczynia się do tworzenia więzi, która zaowocuje w przyszłości lepszym rozwojem poznawczym i emocjonalnym. Mimo, że Miłosz ma wiele książek, bajek i opowiadań to najchętniej słucha tej konkretnej. Przyszedł czas na zmianę! Mamy w kolekcji kolejne części mądrych opowiadań dla najmłodszych. Nowe przygody Pana Kuleczki i trójki jego podopiecznych z pewnością ucieszą Miłosza.
Wydawnictwo MEDIA RODZINA Sp. z o.o. z Poznania przysłało dla Miłoszka paczkę z książeczkami. Znalazła się tam jeszcze jedna pozycja dla nas, ale o tym napiszę, jak skończę czytać…

Jestem niezmiernie wzruszona tym gestem. Dziękuję serdecznie za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność, którą traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują! Warto wierzyć w drugiego człowieka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *