• Historia Miłosza - Blog

    ndt-bobath

    Dawno nie pisałam nic o terapii ruchu Miłosza. Wynika to przede wszystkim z faktu, że sama bardzo rzadko uczestniczę w takiej terapii. Ale dzisiaj postanowiłam, że zrobię wszystko by być nieco wcześniej w…

  • Historia Miłosza - Blog

    w oczekiwaniu na pierwszy krok

    Miłosz z każdym tygodniem intensywnie się rozwija. Poznaje świat, chłonie wiele nowych informacji, każdego dnia nabiera i udoskonala już nabyte umiejętności. W weekendy mogę się Miłoszowi dokładnie przyjrzeć i ocenić zmiany w nim zachodzące,…

  • Historia Miłosza - Blog

    pamiątki Miłosza

    Miłosz rośnie jak na drożdżach! Boje się pomyśleć, kiedy z takiego maluszka wyrośnie duży chłopiec. Dzisiaj jestem dla niego obok taty najważniejsza, a skoro czas szybko płynie, z wiekiem to się zmieni. Dlatego chciałam…

  • Historia Miłosza - Blog

    aktywny odpoczynek

    Fala gorąca sprawiła, że w lipcową niedzielę pierwszą część dnia spędziliśmy w domu. Ale już krótko po godzinie 15 zdecydowaliśmy się, że jedziemy na wycieczkę – rowerową wycieczkę. Sprawdzonym sposobem czyli trasę, która…

  • Historia Miłosza - Blog

    wakacje na wsi

    Zgodnie stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będą wakacje na wsi u rodziny. Tam gdzie dojechaliśmy przywitało nas gospodarstwo z prawdziwego zdarzenia. Warzywa, owoce, mleko i sery, jaja wszystko prosto z grządki, krzaka, od krowy i…

  • Historia Miłosza - Blog

    Czartowe Pole i kamieniołom

    Ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna Czartowe Pole utworzona została przez Nadleśnictwo Józefów. Prowadzi przez część rezerwatu „Czartowe Pole” objętego ścisłą ochroną i przybliżyło nam walory przyrodnicze, krajobrazowe i kulturowe tego magicznego miejsca.

  • Historia Miłosza - Blog

    zagroda Guciów i św. Roch

    Na mapie magicznego Roztocza nie mogło zabraknąć Zagrody Guciów, która położona jest w przełomowej dolinie Wieprza na Roztoczu Środkowym. Dookoła rozciąga się odwieczna puszcza, dzisiaj lasy Roztoczańskiego Parku Narodowego.

  • Historia Miłosza - Blog

    Bukowa Góra i Stawy Echo

    Roztoczański Park Narodowy urzekł mnie od pierwszego wejrzenia. Roztoczańskie lasy są jednymi z najcenniejszych w Europie. Specyficzny klimat oraz zróżnicowana budowa krajobrazu zdecydowały o oryginalnym charakterze fauny i flory tego regionu.